کارتون قدیمی بنر / کارتون بنر

دوشنبه 22 خرداد‌ماه سال 1391 ساعت 03:50 ب.ظ

کارتون قدیمی بنر / کارتون بنر

کارتون قدیمی بنر / کارتون بنر


کارتون قدیمی بنر

خرید کارتون قدیمی بنر با کیفیت عالی.واقعا یادش بخیر وقتی کوچولو بودیم عاشق کارتون بنر بودیم زمانی که این کارتون قدیمی پخش می شد اگر مشغول درس و مشق بودیم و یا مشغول شیطونی دست از همش می کشیدیم و چار زانو می نشستیم جلوی تلویزیون سیاه و سفید تا  کارتون بنر را چهار چشمی بینیم
اکثر مشتریان سایت معتقدند  کارتون های قدیمی خصوصا کارتون بنر یکی از محبوب ترین کارتونهای قدیمی دوران کودکی آنها است اغلب کسانی که این کارتن را خریداری نموده اند به خاطر زنده شدن خاطرات قدیمی شان است که این کارتون را سفارش می دهند.
کارتون بنر را بخرید و به خاطرات بچگیتون برگردید مشتریان سایت تاکنون از خرید کارتون بنر راضی بوده اند و به اذعان اکثر اونها با خرید کارتون قدیمی  بنر ساعات زیادی را پای دیدن اون صرف کردند ولی بیشتر از اینکه به کارتون دقت کنند در خاطرات کودکی خودشون غوطه ور شده اند در واقع این کارتون فشار روانی اونها را کم کرده است.

 کارتون بنر ماجرای یک سنجاب کوچولو می باشد که با مادر خود که یک گربه است در یک مزرعه زندگی می کند! بله ، مادر سنجاب کوچولوی ما یک گربه است که از او نگهداری می کند! کارتون بنر از سری کارتون های قدیمی می باشد که در گذشته از تلویزیون ایران نیز پخش می شد!

مشخصات کارتون:

زبان:دوبله
کیفیت:متوسط

تعداد دی وی دی:2 عدد

۲۵۰۰ تومان
خرید کارتون قدیمی بنر / کارتون بنر
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo